Trzylatek i Czterolatka konno.  Nie wiem jak się nam to przytrafiło, ale zdjęcia które Wam pokazujemy dziś, zrobiliśmy jeszcze w zeszłym roku. Na plener ślubny pojechaliśmy, jak to my, całą rodziną – rodzice, dzieciaki i pies 🙂 Zrobiliśmy sobie 3 dniowe wakacje, okazało się potem, że ostatnie w 2016. Do Panderozy przyjechaliśmy już kolejny raz. Dzieciaki przez całe lato tęskniły za Majkiem i Baflem (vel Waflem). Gdy tylko dojechaliśmy dosłownie wbiegły do stajni – szaleństwo! Szaleństwo, nauka i fantastyczny odpoczynek. Karolina i Przemek, nasza para młoda, stanęli na wysokości zadania stając się najlepszą ciocią i najlepszym wujkiem. Ten wyjazd obfitował w pierwsze razy. Marta miała aż dwa – pierwszy raz galopowała przez las i pierwszy raz spadła z konia. Miła pierwszy raz sama “sterowała” podczas jazdy i trzeba przyznać, że idzie jest to najlepiej z nas wszystkich! Może już niebawem debiut Leona?

Dzieci potrafią!

Dziś kiedy dodawałem zdjęcia na stronę, Miła podeszła i mówi “O ciocia!” usiadła i oglądała fotografie ze mną. Wy też zobaczcie. Jesienny wyjazd na ranczo Panderoza, niedaleko Dusznik Zdrój.

poranek w Panderozie motylLeon bawi się z KuląMartastajnia o porankustajnia Marta czyści Mike'a Boks Apacza i Mike'a Miła pozuje na Mike'u Leon i Kulka Miła uczy się jazdy konnej. Ranczo Panderoza Ogladamy z Kulką jak Mimi uczy się jeździć Ranczo Panderoza i Leon sesja rodzinna. Marta fotografuje w drugim planie Trzylatek i Czterolatka konno Miła odstąpiła Mike'a Leonowi Leon konno Leon też spróbował swoich sił Ranczo Panderoza - nauka jazdy Miła uczy się jazdy konnej dzieciaki odprowadzają Mike'a Leon rozmawia z kotem Taka fotografia dziecięca - takie momenty Leon po przebudzeniu od razu pobiegł do stajni Marta czyści konia Pomocnicy w Ranczo Panderoza Oczekiwanie na jazdę. Panderoza Pomocnicy Kulka pilnuje pustej stajni Trzylatek i Czterolatka konno Kulka spokojnie obserwuje sytuacje...z dystansu Leon odporawadza dziewczyny do stajni Miła poznałą nową koleżankę Ranczo Panderoza Leon nie może patrzeć jak siostra jeździ konno Przygoda na ranczu Miła na objazdówce