Strona Główna

plenerowa sesja brzuszkowa
sesja w plenerze. Kielce
spacer z rodzina
fotografia mlodych

Fotografia dziecięca


W zdjęciach rodzinnych najważniejsze są emocje, bliskość, naturalność. Zatrzymujemy chwilę po to by za 10-20-30 lat fotografie które zrobimy były cały czas o Was. Nie jesteście aktorami, włożonymi w sztuczną scenografie, jesteście niepowtarzalną rodziną!

Nasza bajka


Wcale nie tak dawno temu dwójka młodych, nieogarniętych i po uszy zakochanych w sobie ludzi spotkała na swojej drodze Fotografa… On, zafascynowany wolnością i możliwościami jakie daje ta profesja, wygrzebał w piwnicy u dziadka starego Zenita. Ona wkręciła w łazience czerwoną żarówkę…

Dziś, setki tysięcy klatek później, wciąż jesteśmy w tej pięknej podróży. Choć wiele już za nami, jeszcze więcej czeka na odkrycie. Codziennie dopisujemy coś do naszej historii. Wprowadziliśmy nawet trzy nowe postacie! W czasie spacerów naszym studiem są łąki i lasy. Czasem tłem są góry, innym razem plaża. Oświetlenie zapewnia nam niezawodne Słońce. Dobry humor i energię –  ludzie spotykani w podróży.

Sesje noworodkowe wykonujemy u Was w domu.

Obecnie mieszkamy w Portugalii. Rejon Alentejo. Okolice Vila Nova de Milfontes. Tutaj możecie nas znaleść najczęściej. Spacery w Polsce rezerwujemy od czerwca do września. Zapraszamy

Oferta


Sesje tematyczne

W wyjątkowych momentach zapraszamy na krótkie sesje tematyczne. Czasem
w plenerze, czasem w naszym studio. Ofert szukajcie na profilu: www.facebook.com/tutauki

___

Pakiet Podstawowy

Sesja studyjna, plenerowa lub lifestylowa (u Was w domu) bez ograniczeń czasowych. Pokazujemy Wam wszystkie piękne fotografie. Wybieracie 20 ujęć które podobają Wam się najbardziej. Drukujemy Wasze ulubione zdjęcia w formacie 13×18 (20sztuk) lub A4 (10sztuk) i pakujemy je starannie. Dorzucamy 100zł zniżki na kolejną sesję. Wybrane zdjęcia w formie cyfrowej wrzucamy na nasz serwer, przekazujemy wam link do ich pobrania.

1000 zł

Dodatkowe ujęcie – 30 zł

Wszystkie zdjęcia w wersji elektronicznej – 450 zł

Sesja może być ciążowa, noworodkowa, rodzinna, z jakiejś okazji lub bez okazji. Możemy wykonać jedynie portret dziecka, możecie przyjść całą rodziną, zaprosić na sesję babcie, dziadka czy najlepszą koleżankę córki. Możemy zrobić zdjęcia z ukochanym pieskiem, chomikiem, rybką… fikusem, przygotować tort na 1 lub 18 urodzinki. Możecie wystąpić ubrani elegancko lub na luzie, w przebraniu lub bez ubrania. Sesja w stylu StarWars? Nie ma sprawy! Jednym słowem… to wy wybieracie temat!

___

Imprezy rodzinne


Reportaż podczas imprez rodzinnych, rytuałów religijnych, urodzin itp. Przekażemy Wam, w wersji cyfrowej, wszystkie piękne zdjęcia które zrobimy – a zrobimy ich naprawdę dużo! Najpiękniejsze umieścimy w pamiątkowym pokazie slajdów!

500zł/h

Dodatkowo możemy zaproponować personalizowane prezentowe talony okolicznościowe, ręcznie szyte niepowtarzalne albumy fotograficzne, wydruki mini i wielkoformatowe, wydruki klasyczne, usługi graficzne (zaproszenia
ze zdjęciem, metryczki, kalendarze) i co tylko Wam się zamarzy.

Możecie zaprosić nas do siebie do domu. Nie bójcie się o to czy ta sypialnia się nada, czy warto fotografować te meble kuchenne w tle, albo, że pies wejdzie w kadr i wszystko zepsuje. Nie zepsuje, a ta konkretna sypialnia to Wasza sypialnia, wasze codzienne życie i właśnie je będziecie wspominać za kilka lat oglądając zdjęcia. Serio!

Jeśli jednak wolicie studio – od niedawna mamy możliwość zaprosić Was do naszego wyjątkowego pokoiku pełnego pięknych i niepowtarzalnych przedmiotów. Poskaczecie na łóżku, poprzytulacie się w delikatnym naturalnym świetle, wypijecie pyszną kawę lub czekoladę z wielkich kubków, będzie fajnie, spokojnie, rodzinnie. 

Na spacerze głównie rozmawiamy, bawimy się, często zabieramy nasze dzieciaki. Idealnie dogadają się z Waszymi dzieciakami. Dobra zabawa gwarantowana. Taką radosną atmosferę uchwycimy na zdjęciach. Zwracając uwagę na relację między Wami. Emocje – bez blokad w końcu to spacer jak każdy inny.

___

Reportaż z narodzin

Z radością wykonamy zdjęcia podczas porodu. Dyskretna obecność, piękne, intymne, pełne milości ujęcia – wszystkie szczegóły do indywidualnego ustalenia.

www.tutauki.pl/porod

Do poczytania


Tęgie Chłopy

Kontakt


Fotografie w zgodzie z naturą dziecka

Tutauki to połączenia naszych “dorosłych” zajęć i radosnej przygody. 

Łukasz – tata, facet który kocha świat,  dzieciaki oraz rytm i fotografie. Marzyciel i nieprawdopodobny gaduła.

Marta – mama, przekonana, że zmianiać świat można i należy – zaczynając od siebie i swojego podwórka. 

Miła i Leon – dwa malutkie wulkany nieskończonej energii i pomysłów i Feliks – szef wszystkich szefów – nasze dzieci. 

Jesteśmy stadem, którego korzenie znajdują się w Górach Świętokrzyskich w Polsce. Mieszkamy obecnie w Portugalii. Rejon Alentejo. Okolice Vila Nova de Milfontes. Blisko mamy do Algarve oraz Lizbony. Drzemie w nas niehamowana chęć poznawania ludzi i świata – dlatego nie krępuj się zapytać nas o sesje jeśli mieszkasz w innym mieście lub kraju.

Telefon:  +48 791-605-855

Mail: nature@tutauki.pl