Strona Główna

sesja w plenerze. Kielce

STYL


Outdorowe sesje dziecięce. W zdjęciach rodzinnych najważniejsze są emocje, bliskość, naturalność. Zatrzymujemy chwile, w których nie jesteście aktorami, włożonymi w sztuczną scenografię, jesteście autentyczną, niepowtarzalną rodziną!

Moja Bajka 


Za górami, za lasami i bardzo dawno temu, dwoje młodych i po uszy zakochanych ludzi spotkało na swojej drodze Fotografa, który napełnił ich inspiracją.  On, zafascynowany wolnością i możliwościami, jakie daje ta profesja, wygrzebał w piwnicy u dziadka starego Zenita. Ona wkręciła w łazience czerwoną żarówkę… tak to się właśnie zaczęło.

Dziś, dzięki tamtej historii, jestem ciągle w pięknej podróży. Towarzyszą mi nowe postacie. Dziewczyna od żarówki poszła swoją drogą, ale jest mamą trójki wspaniałych dzieci – których ja jestem tatą. Miła, Leon i Feliks nie pozwalają mi zapomnieć po co właściwie się urodziliśmy i jak cenne jest uśmiechanie się do codzienności.

Obecnie dzielę rok na dwie części. Kilka miesięcy spędzam w Portugalii, w regionie Alentejo. Resztę roku w Polsce. Fotograf rodzinny to wolność wyboru. Sesje fotograficzne wykonuje głównie w miastach Kielce, Wrocław, Warszawa. Czas poza zdjęciami to podróże. Zazwyczaj z przyczepą kampingową, zwiedzając „na dziko”, celebrując każdy wschód i zachód słońca, każdą kroplę deszczu i poziomkę. Tropiąc ślady zwierząt, ucząc się i doswiadczając z natury. Dzieciaki towarzysza mi w większości tych wypraw. Zapraszam Was na stronę TATAUKI – gdzie poczytacie więcej o naszych przygodach, poznacie mnie i moich najbliższych. Dowiecie się jak łącze pracę, przygodę, wychowanie dzieci, udany związek i w tym wszystkim znajduje czas na dbanie o siebie.

Ta bajka jest o byciu szczęśliwym i spokojnym. Tym dzielę się na każdym spacerze.

Nie wspomniałem Wam jeszcze o tym, ze moim studiem są łąki i  lasy, a czasem tłem dla fotografii będą góry lub plaża. Możemy również spotkać się u Was w domu. Sesja lifestyle, reportaż – to formy którymi także chętnie się posługuje. 

Tak Pracuję?


Sesja lifestylowa, plenerowa lub u Was w domu, bez ograniczeń czasowych. W umówionym wcześniej terminie, w ustalonym miejscu spotykamy się na zdjęcia. Minimalizując oczekiwania spędzamy czas jak najpiękniej. Wymieniamy się słowami, energią, obrazami. Kreujemy lub dajemy się ponieść zabawie. Pracujemy wspólnie nad ujęciami czerpiąc radość z każdej chwili.

Oczekiwanie: Każda sesja jest inna. Lata doświadczenia nauczyły mnie, że efekty każdego spotkania są niezwykłe. Nie chcę więc na etapie planowania zamykać naszych energii w ciasne ramy. Dopiero oglądając zdjęcia widzimy czy jest to materiał na wspaniałą foto książkę, czy może udało się zatrzymać najpiękniejszą z chwil w doskonałym kadrze i aż się prosi wydrukować ją w formacie… metr na dwa metry! W praktyce oznacza to tyle, że na tym etapie, ja pracuje, a Wy cierpliwie czekacie.

Propozycja: Kolejny wspaniały moment przychodzi, gdy deklarujemy gotowość. Nasze pierwsze spotkanie zaowocowało obrazami, które teraz wspólnie podziwiamy. To czas decyzji. Czy macie w domu wystarczająco dużą ścianę? Czy okładka foto książki powinna być lazurowa? Może dodatkowa odbitka dla dziadków? Zarezerwujcie sobie dłuższą chwilę na oglądanie zdjęć. Kawa, herbatka i radość, duuużo radości! Zobaczycie galerię ze wszystkimi zdjęciami, z niej wybierzecie swoje ulubione!

Wymiana: Fotoksiążka jest gotowa, wydruki już czekają, odbitki w formie cyfrowej są już u Was na emailu… Na drugim spotkaniu wymieniamy się dobrami materialnymi… i często umawiamy na kolejną sesję.

OFERTA

Sesja • Spacer

Sesja może być ciążowa, noworodkowa, rodzinna, z okazji lub bez okazji. Możemy wykonać jedynie portret dziecka, możecie przyjść całą rodziną, zaprosić na sesję babcie, dziadka czy najlepszą koleżankę córki. Możemy zrobić zdjęcia z ukochanym pieskiem, chomikiem, rybką… fikusem, przygotować tort na 1 lub 18 urodzinki. Możecie wystąpić ubrani elegancko lub na luzie, w przebraniu lub bez ubrania. Sesja w stylu Alicji, tej z Krainy Czarów? Nie ma sprawy! Jednym słowem… to wy wybieracie temat-lub temat wybiera się sam.

CENA: od 600 zł

(podana kwota obejmuje nieograniczony czas spotkania, 20 wybranych zdjęć w wersji cyfrowej, 20 odbitek 15x23cm opakowane w ręcznie szytą kopertę, galerię online. Swoje ulubione fotografie wybieracie sami z puli wszystkich zdjęć wykonanych podczas spaceru - zazwyczaj około 140)

 

Imprezy rodzinne

Reportaż podczas imprez rodzinnych, rytuałów religijnych, urodzin itp. Przekażę  Wam, w wersji cyfrowej, wszystkie piękne zdjęcia, które zrobię – a zrobię ich naprawdę dużo! Najpiękniejsze umieszczę w pamiątkowym pokazie slajdów. Otrzymacie także wyjątkową galerię online!

CENA: 600zł/h

 

Sesje tematyczne
W wyjątkowych momentach (święta, przesilenie letnie, Dzień Dziecka itp.) zapraszamy na krótkie sesje tematyczne. Ofert szukajcie na profilu: IG

Więcej Info